Poleasingowe

  • Więcej parametrów Mniej parametrów
Aukcje serwisu

SIRONA SIRONA DS586

  • Rok produkcji: 2017
  • Nr rej.: DS586
  • Typ: SIRONA DS586
Aukcja z prowizją
Aktualna cena

36 500 PLN

Rodzaj aukcji: kup teraz

22 godziny (Data zak. 2019-04-23)
Słomczyn k/Grójca, Słomczyn 70 Alior Leasing

Popularne aukcje

SCANIA R420

SCANIA R420
73 631 PLN 22 godziny

AUDI A4 sedan

AUDI A4 sedan
57 696 PLN 22 godziny

CITROEN C-ELYSEE sedan

CITROEN C-ELYSEE sedan
21 289 PLN 22 godziny

JCB 531-70

JCB 531-70
105 200 PLN 10 godzin

Sprzęt Medyczny

Używany sprzęt medyczny poleasingowy i powindykacyjny. Aukcje i licytacje internetowe


Platforma aukcyjna Poleasingowe.pl oferuje na swych internetowych aukcjach również używany sprzęt medyczny, trafiający na rynek wtórny po wygaśnięciu wynajmu leasingowego bądź po przeprowadzonych windykacjach. Zakup urządzeń poleasingowych i powindykacyjnych jest korzystną opcją dla osób i firm planujących nabycie sprzętu medycznego.


Oczywiście cena medycznego sprzętu poleasingowego jest zdecydowanie niższa niż sprzętu fabrycznie nowego. Jednak i na tle cen urządzeń pochodzących z innych źródeł wypada korzystnie. Kupując sprzęt poleasingowy dodatkowe oszczędności mogą poczynić firmy wykorzystując odpisy podatkowe dzięki otrzymywanej przy zakupie fakturze VAT a nie jedynie umowie kupna-sprzedaży jak w przypadku innych oferentów sprzętu używanego.


Ze względu na specyfikę wynajmu leasingowego, sprzęt medyczny poleasingowy jest stosunkowo nowy, zdecydowanie młodszy od analogicznych modeli pochodzących z innych źródeł. Ma w pełni udokumentowany faktyczny stan techniczny, podlegał systematycznym przeglądom i był naprawiany w przypadku ewentualnych awarii w autoryzowanych serwisach, co odnotowane jest szczegółowo w dokumentacji. Pełny wgląd w historię eksploatacji daje nabywcy możliwość podjęcia racjonalnej decyzji o zakupie i ogranicza ryzyko nabycia sprzętu z ukrytymi wadami czy usterkami. Zakup medycznego sprzętu poleasingowego nie niesie także ze sobą ryzyka nabycia urządzenia nielegalnego pochodzenia. Podobnie jak w przypadku rzeczywistego stanu technicznego i historia pochodzenia sprzętu jest w pełni i wiarygodnie udokumentowana.

Potrzebujesz pomocy?

Biuro Obsługi Klienta